CT2417-100-4
5S-CT2417-100-4
CT2417-100-4
INS BNCM CABLE ASSY 50OHM 100CM
Product Description
| Series: | Cal Test |
| Gender: | - |
| Style: | - |
| 1st Connector: | - |
| 2nd Connector: | - |
| Length: | - |
| Cable Type: | - |
| Impedance: | - |
| Frequency - Max: | - |
| Color: | - |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Other: | , |
Related special
- CHS-01A1
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC