CCSMA26.5-MM-190-48
5S-CCSMA26.5-MM-190-48
CCSMA26.5-MM-190-48
RFCABLE SMA M/M LOW LOSS 26.5GHZ
Product Description
| Series: | 190 |
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 48.0 (1.2m) 4.0' |
| Cable Type: | 5.21mm OD Coaxial Cable |
| Impedance: | 50 Ohm |