CCSMA26.5-MM-190-30
5S-CCSMA26.5-MM-190-30
CCSMA26.5-MM-190-30
RFCABLE SMA M/M LOW LOSS 26.5GHZ
Product Description
| Series: | 190 |
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 30.00 (762.00mm) |
| Cable Type: | 5.21mm OD Coaxial Cable |
| Impedance: | 50 Ohm |