CCSMA26.5-MM-086-7
5S-CCSMA26.5-MM-086-7
CCSMA26.5-MM-086-7
RF CABL HAND FORMABLE SMA M/M 7
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 7.000 (177.80mm) |
| Cable Type: | Hand Formable .086 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 26.5GHz |