CCSMA26.5-MM-086-6
5S-CCSMA26.5-MM-086-6
CCSMA26.5-MM-086-6
RF CABL HAND FORMABLE SMA M/M 6
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 6.000 (152.40mm) |
| Cable Type: | Hand Formable .086 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 26.5GHz |