CCSMA26.5-MM-086-5
5S-CCSMA26.5-MM-086-5
CCSMA26.5-MM-086-5
RF CABL HAND FORMABLE SMA M/M 5
Product Description
| Series: | - |
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 5.000 (127.00mm) |
| Cable Type: | Hand Formable .086 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 26.5GHz |