CCSMA26.5-MM-086-4
5S-CCSMA26.5-MM-086-4
CCSMA26.5-MM-086-4
RF CABL HAND FORMABLE SMA M/M 4
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 4.000 (101.60mm) |
| Cable Type: | Hand Formable .086 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 26.5GHz |