CCSMA26.5-MM-086-3
5S-CCSMA26.5-MM-086-3
CCSMA26.5-MM-086-3
RF CABL HAND FORMABLE SMA M/M 3
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | SMA to SMA |
| 1st Connector: | SMA Male Plug |
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 3.000 (76.20mm) |
| Cable Type: | Hand Formable .086 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 26.5GHz |