CCSMA26.5-MM-086-10
5S-CCSMA26.5-MM-086-10
CCSMA26.5-MM-086-10
RF CABL HAND FORMABL SMA M/M 10
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 10.000 (254.00mm) |
| Cable Type: | Hand Formable .086 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 26.5GHz |