CCSMA18-MM-086F-72
5S-CCSMA18-MM-086F-72
CCSMA18-MM-086F-72
RF CABLE FLEX 086 SMA M/M 72
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 72.0 (1.8m) 6.0' |
| Cable Type: | 2.54mm OD Coaxial Cable |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 18GHz |