CCSMA18-MM-086F-36
5S-CCSMA18-MM-086F-36
CCSMA18-MM-086F-36
RF CABLE FLEX 086 SMA M/M 36
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 36.00 (914.40mm) |
| Cable Type: | 2.54mm OD Coaxial Cable |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 18GHz |