CCSMA18-MM-086F-120
5S-CCSMA18-MM-086F-120
CCSMA18-MM-086F-120
RF CABLE FLEX 086 SMA M/M 120
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 120.0 (3.1m) 10.0' |
| Cable Type: | 2.54mm OD Coaxial Cable |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 18GHz |