CCSMA18-MM-086F-12
5S-CCSMA18-MM-086F-12
CCSMA18-MM-086F-12
RF CABLE FLEX 086 SMA M/M 12
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | SMA to SMA |
| 1st Connector: | SMA Male Plug |
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 12.00 (304.80mm) |
| Cable Type: | 2.54mm OD Coaxial Cable |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 18GHz |