CCSMA-MM-086-12
5S-CCSMA-MM-086-12
CCSMA-MM-086-12
RF CABL HAND FORMABLE SMA M/M 12
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 12.00 (304.80mm) |
| Cable Type: | Hand Formable .086 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 12GHz |