CCK40-MM-160-48
5S-CCK40-MM-160-48
CCK40-MM-160-48
RF CABLE M/M LOW LOSS 40GHZ
Product Description
| Series: | 160 |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | 2.92mm to 2.92mm |
| 1st Connector: | 2.92mm Male Plug |
| 2nd Connector: | 2.92mm Male Plug |
| Length: | 48.0 (1.2m) 4.0' |
| Cable Type: | 4.06mm OD Coaxial Cable |
| Impedance: | - |
| Frequency - Max: | 40GHz |