CCK26.5-MM-190-39.4
5S-CCK26.5-MM-190-39.4
CCK26.5-MM-190-39.4
RFCABL M/M LOWLOSS 26.5GHZ 39.4
| Gender: | Male to Male |
| Style: | 2.92mm to 2.92mm |
| 1st Connector: | 2.92mm Male Plug |
| 2nd Connector: | 2.92mm Male Plug |
| Length: | 39.4 (1.0m) 3.3' |
| Cable Type: | 5.21mm OD Coaxial Cable |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 26.5GHz |