CCK26.5-MM-190-36
5S-CCK26.5-MM-190-36
CCK26.5-MM-190-36
RFCABLE M/M LOW LOSS 26.5GHZ 36
| Gender: | Male to Male |
| Style: | 2.92mm to 2.92mm |
| 1st Connector: | 2.92mm Male Plug |
| 2nd Connector: | 2.92mm Male Plug |
| Length: | 36.00 (914.40mm) |
| Cable Type: | 5.21mm OD Coaxial Cable |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 26.5GHz |