CCK26.5-MM-190-30
5S-CCK26.5-MM-190-30
CCK26.5-MM-190-30
RFCABLE M/M LOW LOSS 26.5GHZ
Product Description
| Series: | 190 |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | 2.92mm to 2.92mm |
| 1st Connector: | 2.92mm Male Plug |
| 2nd Connector: | 2.92mm Male Plug |
| Length: | 30.00 (762.00mm) |
| Cable Type: | 5.21mm OD Coaxial Cable |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 26.5GHz |