CC2450-MM-150-24
5S-CC2450-MM-150-24
CC2450-MM-150-24
RF COAX CABLE 50GHZ LLOSS 24
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | 2.4mm to 2.4mm |
| 1st Connector: | 2.4mm Male Plug |
| 2nd Connector: | 2.4mm Male Plug |
| Length: | 24.00 (609.60mm) |
| Cable Type: | 3.10mm OD Coaxial Cable |
| Impedance: | 50 Ohm |