CA100-SMAM-RSMAM-8
5S-CA100-SMAM-RSMAM-8
CA100-SMAM-RSMAM-8
CABLE ASSY
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC