CA100-NM-MC-12
5S-CA100-NM-MC-12
CA100-NM-MC-12
CBL ASSY NMALE-MCCARD LMR100 12
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC