CA100-NFB-SMAM-8
5S-CA100-NFB-SMAM-8
CA100-NFB-SMAM-8
CBL ASSY NFEM-SMA MALE LMR100 8
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC