CA100-NFB-RTNCM-12
5S-CA100-NFB-RTNCM-12
CA100-NFB-RTNCM-12
CBL ASSY NFEM-RPTNCM LMR100 12
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC