CA100-NFB-MMCX-4
5S-CA100-NFB-MMCX-4
CA100-NFB-MMCX-4
CBL ASSY NFEM - MMCX-12 4'
Product Description
| Series: | * |
| Gender: | - |
| Style: | - |
| 1st Connector: | - |
| 2nd Connector: | - |
| Length: | - |
| Cable Type: | - |
| Impedance: | - |
| Frequency - Max: | - |
| Color: | - |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Other: | , |
Related special
- CHS-01A1
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC