ASMG015X113S17
5S-ASMG015X113S17
ASMG015X113S17
IPEX TO SMA FEMALE BLKDHD 150MM
| Cable Type: | Male Pins |
| Impedance: | Right Angle |
| Frequency - Max: | 5.906 (150.00mm) |
| Color: | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| Features: | 50 Ohm |
| Operating Temperature: | 6GHz |