ASMG010ZN113S17
5S-ASMG010ZN113S17
ASMG010ZN113S17
IPEX TO RPSMA FMLE BULKHED 100MM
Product Description
| Series: | * |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | RP-SMA to UMCC |
| 1st Connector: | RP-SMA Female Jack |
| 2nd Connector: | Male Pin |
| Length: | Ultra Miniature Coaxial Socket |
| Cable Type: | Male Pin |
| Impedance: | 3.937 (100.00mm) |
| Frequency - Max: | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| Color: | 50 Ohm |
| Features: | 6GHz |