ASMG010X113S17
5S-ASMG010X113S17
ASMG010X113S17
IPEX TO SMA FMALE BULKHEAD 100MM
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | Female to Male |
| Style: | SMA to UMCC |
| 1st Connector: | SMA Female Jack |
| 2nd Connector: | Right Angle |
| Length: | Ultra Miniature Coaxial Socket |
| Cable Type: | Male Pin |
| Impedance: | 3.937 (100.00mm) |
| Frequency - Max: | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| Color: | 50 Ohm |
| Features: | 6GHz |