A-2PA-113-050B2
5S-A-2PA-113-050B2
A-2PA-113-050B2
AMMC RA PLG-PLG 1.13MM CBL 50MM
Product Description
| Series: | AMC |
| Gender: | Female to Female |
| Style: | AMMC to AMMC |
| 1st Connector: | Ultra Miniature Coaxial Plug |
| 2nd Connector: | Female Socket |
| Length: | Right Angle |
| Cable Type: | Ultra Miniature Coaxial Plug |
| Impedance: | Female Socket |
| Frequency - Max: | Right Angle |
| Color: | 1.969 (50.01mm) |
| Features: | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| Operating Temperature: | 50 Ohm |
| Other: | 6GHz,Black |