A-2PA-113-01KB2
5S-A-2PA-113-01KB2
A-2PA-113-01KB2
AMMC RA PLG-PLG 1.13MM CB 1000MM
Product Description
| Series: | AMC |
| Gender: | Female to Female |
| Style: | AMMC to AMMC |
| 1st Connector: | Ultra Miniature Coaxial Plug |
| 2nd Connector: | Female Socket |
| Length: | Right Angle |
| Cable Type: | Ultra Miniature Coaxial Plug |
| Impedance: | Female Socket |
| Frequency - Max: | Right Angle |
| Color: | 39.4 (1.0m) 3.3' |
| Features: | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| Operating Temperature: | 50 Ohm |
| Other: | 6GHz,Black |