A-1PL-081-150B2
5S-A-1PL-081-150B2
A-1PL-081-150B2
CABLE LOW-PRO AMC RA TO RA 150MM
| Frequency - Max: | Right Angle |
| Color: | 5.906 (150.00mm) |
| Features: | 0.81mm OD Coaxial Cable |
| Operating Temperature: | 50 Ohm |
| Other: | 6GHz,Black |