A-1PA-178-150N2
5S-A-1PA-178-150N2
A-1PA-178-150N2
R/A(M)JUMPER RG-178 150MM NAT
Product Description
| Series: | AMC |
| Gender: | Female to Female |
| Style: | UMCC to UMCC |
| 1st Connector: | Ultra Miniature Coaxial Plug |
| 2nd Connector: | Female Socket |
| Length: | Right Angle |
| Cable Type: | Ultra Miniature Coaxial Plug |
| Impedance: | Female Socket |
| Frequency - Max: | Right Angle |
| Color: | 5.906 (150.00mm) |
| Features: | RG-178 |
| Operating Temperature: | 50 Ohm |
| Other: | 6GHz,Natural |