A-1PA-113-250G2
5S-A-1PA-113-250G2
A-1PA-113-250G2
R/A PLUG JUMPER 1.13MM
Product Description
| Series: | 100 |
| Gender: | Active |
| Style: | Female to Female |
| 1st Connector: | UMCC to UMCC |
| 2nd Connector: | Ultra Miniature Coaxial Plug |
| Length: | Female Socket |
| Cable Type: | Right Angle |
| Impedance: | Ultra Miniature Coaxial Plug |
| Frequency - Max: | Female Socket |
| Color: | Right Angle |
| Features: | 9.843 (250.00mm) |
| Operating Temperature: | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| Other: | 50 Ohm,6GHz |