95-850-162M075
5S-95-850-162M075
95-850-162M075
HD-BNC TO BNC STRT PLUG 0.75M
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | BNC to HD-BNC |
| 1st Connector: | BNC Male Plug |
| 2nd Connector: | HD-BNC Male Plug |
| Length: | 29.53 (750.00mm) |
| Cable Type: | Belden 1505A |
| Impedance: | 75 Ohm |
| Frequency - Max: | 3GHz |
- TE Connectivity AMP Connectors
- 7 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut