Coaxial Cables (RF)Cinch Connectivity Solutions Semflex 5152-DKF-0024
5152-DKF-0024
5S-5152-DKF-0024
5152-DKF-0024
COAX CBL N-TYPE MALE/MALE
Product Description
| Series: | 10 |
| Gender: | Active |
| Style: | Male to Male |
| 1st Connector: | N-Type to N-Type |
| 2nd Connector: | N Male Plug |
| Length: | N Male Plug |
| Cable Type: | Right Angle |
| Impedance: | 24.00 (609.60mm) |
| Frequency - Max: | HP 190S |
| Color: | 50 Ohm |
| Features: | 26GHz |
| Operating Temperature: | - |
| Other: | Shielded,-65??????C ~ 200??????C |
Related special
- TE Connectivity AMP Connectors
- POWER D/LOCK CAP HSG 10P NAT(GWT
- In stock
- Molex
- 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut