Coaxial Cables (RF)Cinch Connectivity Solutions Johnson 415-0082-MM75
415-0082-MM75
5S-415-0082-MM75
415-0082-MM75
CABLE SMA PLUG TO SMA PLUG 75MM
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | SMA to SMA |
| 1st Connector: | SMA Male Plug |
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 2.953 (75.00mm) |
| Cable Type: | Hand Formable .141 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 26.5GHz |