Coaxial Cables (RF)Cinch Connectivity Solutions Johnson 415-0082-MM250
415-0082-MM250
5S-415-0082-MM250
415-0082-MM250
CABLE SMA PLUG TO SMA PLUG 250MM
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 9.843 (250.00mm) |
| Cable Type: | Hand Formable .141 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 26.5GHz |