Coaxial Cables (RF)Cinch Connectivity Solutions Johnson 415-0082-MM150
415-0082-MM150
5S-415-0082-MM150
415-0082-MM150
CABLE SMA PLUG TO SMA PLUG 150MM
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | SMA to SMA |
| 1st Connector: | SMA Male Plug |
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 5.906 (150.00mm) |
| Cable Type: | Hand Formable .141 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 26.5GHz |