Coaxial Cables (RF)Cinch Connectivity Solutions Johnson 415-0081-MM75
415-0081-MM75
5S-415-0081-MM75
415-0081-MM75
CABLE SMA PLUG TO SMA PLUG 75MM
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 2.953 (75.00mm) |
| Cable Type: | Hand Formable .086 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 18GHz |