Coaxial Cables (RF)Cinch Connectivity Solutions Johnson 415-0081-MM125
415-0081-MM125
5S-415-0081-MM125
415-0081-MM125
CABLE SMA PLUG TO SMA PLUG 125MM
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | SMA to SMA |
| 1st Connector: | SMA Male Plug |
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 4.921 (125.00mm) |
| Cable Type: | Hand Formable .086 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 18GHz |