Coaxial Cables (RF)Cinch Connectivity Solutions Johnson 415-0073-MM250
415-0073-MM250
5S-415-0073-MM250
415-0073-MM250
CBL SMA JACK-RA MMCX PLUG 250MM
Product Description
| Series: | MMCX |
| Gender: | Female to Male |
| Style: | SMA to MMCX |
| 1st Connector: | SMA Female Jack |
| 2nd Connector: | MMCX Male Plug |
| Length: | Right Angle |
| Cable Type: | 9.843 (250.00mm) |
| Impedance: | RG-316 |
| Frequency - Max: | 50 Ohm |
| Color: | 6GHz |