Coaxial Cables (RF)Cinch Connectivity Solutions Johnson 415-0069-MM150
415-0069-MM150
5S-415-0069-MM150
415-0069-MM150
CABLE RA MMCX PLUG TO PLUG 150MM
Product Description
| Series: | MMCX |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | MMCX to MMCX |
| 1st Connector: | MMCX Male Plug |
| 2nd Connector: | Right Angle |
| Length: | MMCX Male Plug |
| Cable Type: | Right Angle |
| Impedance: | 5.906 (150.00mm) |
| Frequency - Max: | RG-316 |
| Color: | 50 Ohm |
| Features: | 6GHz |