Coaxial Cables (RF)Cinch Connectivity Solutions Johnson 415-0034-MM500
415-0034-MM500
5S-415-0034-MM500
415-0034-MM500
CBL RA SMA PLUG - SMA PLUG 500MM
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | SMA to SMA |
| 1st Connector: | SMA Male Plug |
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | Right Angle |
| Cable Type: | 19.69 (500.00mm) |
| Impedance: | RG-316 DS |
| Frequency - Max: | 50 Ohm |
| Color: | 12.4GHz |