Coaxial Cables (RF)Cinch Connectivity Solutions Johnson 415-0034-MM250
415-0034-MM250
5S-415-0034-MM250
415-0034-MM250
CBL RA SMA PLUG - SMA PLUG 250MM
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | SMA to SMA |
| 1st Connector: | SMA Male Plug |
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | Right Angle |
| Cable Type: | 9.843 (250.00mm) |
| Impedance: | RG-316 DS |
| Frequency - Max: | 50 Ohm |
| Color: | 12.4GHz |