Coaxial Cables (RF)Cinch Connectivity Solutions Johnson 415-0033-MM500
415-0033-MM500
5S-415-0033-MM500
415-0033-MM500
CABLE SMA PLUG TO SMA PLUG 500MM
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | SMA to SMA |
| 1st Connector: | SMA Male Plug |
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 19.69 (500.00mm) |
| Cable Type: | RG-316 DS |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 12.4GHz |