Coaxial Cables (RF)Cinch Connectivity Solutions Johnson 415-0028-MM250
415-0028-MM250
5S-415-0028-MM250
415-0028-MM250
CABLE SMA PLUG TO BNC PLUG 250MM
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | SMA to BNC |
| 1st Connector: | SMA Male Plug |
| 2nd Connector: | BNC Male Plug |
| Length: | 9.843 (250.00mm) |
| Cable Type: | RG-316 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 12.4GHz |