Coaxial Cables (RF)Cinch Connectivity Solutions Johnson 415-0019-MM150
415-0019-MM150
5S-415-0019-MM150
415-0019-MM150
CABLE RA MCX PLUG TO PLUG 150MM
Product Description
| Series: | MCX |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | MCX to MCX |
| 1st Connector: | MCX Male Plug |
| 2nd Connector: | Right Angle |
| Length: | MCX Male Plug |
| Cable Type: | Right Angle |
| Impedance: | 5.906 (150.00mm) |
| Frequency - Max: | RG-316 |
| Color: | 50 Ohm |
| Features: | 6GHz |