Coaxial Cables (RF)Cinch Connectivity Solutions Johnson 415-0003-MM500
415-0003-MM500
5S-415-0003-MM500
415-0003-MM500
CABLE SMB PLUG TO PLUG 500MM
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | Female to Female |
| Style: | SMB to SMB |
| 1st Connector: | SMB Plug Female Socket |
| 2nd Connector: | SMB Plug Female Socket |
| Length: | 19.69 (500.00mm) |
| Cable Type: | RG-316 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 4GHz |