Coaxial Cables (RF)Cinch Connectivity Solutions Johnson 415-0001-MM250
415-0001-MM250
5S-415-0001-MM250
415-0001-MM250
CABLE RA SMB PLUG TO PLUG 250MM
Product Description
| Series: | - |
| Gender: | Female to Female |
| Style: | SMB to SMB |
| 1st Connector: | SMB Plug Female Socket |
| 2nd Connector: | Right Angle |
| Length: | SMB Plug Female Socket |
| Cable Type: | Right Angle |
| Impedance: | 9.843 (250.00mm) |
| Frequency - Max: | RG-178 |
| Color: | 50 Ohm |
| Features: | 4GHz |