175101-19-M0.25
5S-175101-19-M0.25
175101-19-M0.25
CABLE N TYPE PLUG-PLUG RG58 .25M
Product Description
| Series: | N |
| Gender: | Male to Male |
| Style: | N-Type to N-Type |
| 1st Connector: | N Male Plug |
| 2nd Connector: | N Male Plug |
| Length: | 9.843 (250.00mm) |
| Cable Type: | RG-58 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | - |
| Color: | - |
| Features: | Shielded |
| Operating Temperature: | - |
| Other: | , |
Related special
- TE Connectivity
- 1 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- In stock
- TE Connectivity
- 4 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural 0.098" (2.50mm)
- Pin Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- Socket Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- 3 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.150" (3.81mm)
- 2 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)
- Molex
- Hand Crimp Tool JHTR1031C
- TE Connectivity AMP Connectors
- 9 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 2 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- TE Connectivity DEUTSCH Connectors