135101-03-M0.25
5S-135101-03-M0.25
135101-03-M0.25
SMA STRT PLUG-PLUG RG-316DB .25M
| 2nd Connector: | SMA Male Plug |
| Length: | 9.843 (250.00mm) |
| Cable Type: | RG-316 |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Frequency - Max: | 12.4GHz |
| Color: | Black |
| Features: | Shielded |
| Operating Temperature: | - |
- TE Connectivity
- 4 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural 0.098" (2.50mm)
- Pin Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- Socket Contact Tin Crimp 18-22 AWG Stamped
- 3 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.150" (3.81mm)
- 2 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)
- TE Connectivity AMP Connectors
- 9 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 5 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 2 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- TE Connectivity DEUTSCH Connectors